״כאשר אנשים מכובדים התחילו להתייעץ איתי הבנתי את הכוח שלי״

נעים מאוד, יואלי קאהן
אני מאמן, מרצה ומוביל אנשים ובעלי עסקים להגשים את עצמם ולהגיע להישגי שיא.
במהלך השנים האחרונות אני מקדיש את כל זמני לאנשים שזקוקים לייעוץ, הכוונה ,התפתחות אישית, עסקית ולכל מי שבוער בו ליצור לעצמו חיים מלאי משמעות ורוצה להפיץ את הבשורה שלו לעולם.

״עשרות בעלי עסקים שזכיתי לעזור להם העידו על כך שהדרך שלהם להצלחה הייתה קרובה אך הם לא הצליחו לחוות אותה״

כמוהם גם אני. העברתי את רוב חיי בחרדות, פחדים, דיכאון ובושה. זה התחיל מקשיים כילד מתבגר, בושה גדולה מהקהילה ועד התמודדות יום יומית עם אדם שאני לא אוהב - שהוא אני. משם הדרך לירידה למחתרת הייתה קלה וברורה. לא ידעתי מילה בעברית, הרגשתי אבוד, מעורער, מפוחד מהצל של עצמי ומהסביבה וחייתי את חיי בלי שום אמונה עצמית או יכולת.ההגעה לקצה עוררה בי את הרצון העז לחולל שינוי בחיי. הבנתי שהסיפור שלי מצריך סוף אחר, ורק אני יכול לשנות אותו.

״דברים שילד לומד ויודע, בגיל 30 התחלתי ללמוד״

ממקום של אפס אמונה ויכולת, אפס הכנסות ,אפס ביטחון עצמי ובלי שום תמיכה מהסביבה הלכתי ולמדתי מגוון שיטות טיפול ואימון, , פוירשטיין, דינאמי, התמכרויות, נשימות, גישטלט, יעוץ נישואין, ITT , NLP, המסע ועוד עשרות ספרים וסדנאות מהמנטורים המובילים בעולם.
חקרתי, למדתי, פיצחתי ודייקתי את השיטה שבה אני מוביל אנשים ובעלי עסקים לייצר תהליכים משני חיים וסוף סוף להגיע לנחלה.

היום אני בעל עסק משגשג, נושם וחי חיים מלאי תשוקה, עשייה וביטחון, מגשים את הייעוד שלי בכל יום ויומו ומאושר על כך. אני מרצה, מאמן ומעביר סדנאות לעשרות אנשים ובעלי עסקים בכירים ועצמאים שרוצים למצוא את המסלול האישי והעסקי המדויק עבורם ולגרום לכל החלומות שלהם להתגשם.

אז אם גם אתה בעל עסק או שאתה פשוט מרגיש שאתה לא מממש את החיים שלך, שהחלום שלך עדיין רחוק ממך, ובוער בך רצון לחיות חיים מלאי משמעות, הגיע הזמן שלך.
מגיע לך להשיג תוצאות אמיתיות, הגיע הזמן שלך לחיות במימוש עצמי שגם אתה תצליח לגרום לחלום שלך להתגשם